B32520C1474J000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-1162-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B32520C1474J000
תיאור
CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF קבלי ציפוי 63V 100V פוליאסטר, פוליאתילן טרפתאלאט (PET), מצופה מתכת - מגובב רדיאלי
מודלים EDA/CAD
B32520C1474J000 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.394‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (10.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
63V
מתח נקוב - DC
100V