B32521N8103J000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-1261-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B32521N8103J000
תיאור
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF קבלי ציפוי 200V 630V פוליאסטר, פוליאתילן טרפתאלאט (PET), מצופה מתכת - מגובב רדיאלי
מודלים EDA/CAD
B32521N8103J000 דגמים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.512‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (13.00 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.354‏ אינץ' (9.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
מתח נקוב - AC
200V
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
630V