B32523Q3225K289 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2.2 µF קבלי ציפוי 160V 250V פוליאסטר, פוליאתילן טרפתאלאט (PET), מצופה מתכת רדיאלי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | B32523Q3225K289 דגמים |
קטגוריה | חומר דיאלקטרי |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סדרה | סוג ההרכבה חור מעבר |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | מארז / תיבה |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 1.043 אינץ' x רוחב 0.413 אינץ' (26.50 מ"מ x 10.50 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.650 אינץ' (16.50 מ"מ) |
טולרנס ±10% | סיומת פיני PC |
מתח נקוב - AC 160V | ריווח מוליכים 0.886 אינץ' (22.50 מ"מ) |
מתח נקוב - DC 250V | יישומים כלי-רכב, EMI, שיכוך RFI |