B32523Q3225K289
מק"ט מוצר של DigiKey
495-B32523Q3225K289CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
495-B32523Q3225K289TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B32523Q3225K289
תיאור
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µF קבלי ציפוי 160V 250V פוליאסטר, פוליאתילן טרפתאלאט (PET), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
B32523Q3225K289 דגמים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
גודל / מידה
אורך 1.043‏ אינץ' x‏ רוחב 0.413‏ אינץ' (26.50 מ"מ x‏ 10.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.650‏ אינץ' (16.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
מתח נקוב - AC
160V
ריווח מוליכים
0.886‏ אינץ' (22.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
250V