B32529C0474K189
מק"ט מוצר של DigiKey
495-B32529C0474K189TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
495-B32529C0474K189CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B32529C0474K189
תיאור
CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF קבלי ציפוי 40V 63V פוליאסטר, פוליאתילן טרפתאלאט (PET), מצופה מתכת - מגובב רדיאלי
מודלים EDA/CAD
B32529C0474K189 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.138‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 3.50‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
40V
מתח נקוב - DC
63V