B32529C1474J289 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.47 µF קבלי ציפוי 63V 100V פוליאסטר, פוליאתילן טרפתאלאט (PET), מצופה מתכת - מגובב רדיאלי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | B32529C1474J289 דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | סוג ההרכבה חור מעבר |
סדרה | מארז / תיבה |
סטטוס החלק פעיל | גובה - מקובע (מרבי) 0.374 אינץ' (9.50 מ"מ) |
קיבוליות | סיומת פיני PC |
טולרנס ±5% | ריווח מוליכים 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
מתח נקוב - AC 63V | יישומים כלי-רכב, EMI, שיכוך RFI |
מתח נקוב - DC 100V | ערכים נקובים AEC-Q200 |