B32529C1474J289
מק"ט מוצר של DigiKey
495-2502-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
495-2502-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B32529C1474J289
תיאור
CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF קבלי ציפוי 63V 100V פוליאסטר, פוליאתילן טרפתאלאט (PET), מצופה מתכת - מגובב רדיאלי
מודלים EDA/CAD
B32529C1474J289 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.177‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.50‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.374‏ אינץ' (9.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
63V
מתח נקוב - DC
100V