B32529C3103K000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-2527-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B32529C3103K000
תיאור
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF קבלי ציפוי 160V 250V פוליאסטר, פוליאתילן טרפתאלאט (PET), מצופה מתכת - מגובב רדיאלי
מודלים EDA/CAD
B32529C3103K000 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.256‏ אינץ' (6.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
160V
מתח נקוב - DC
250V