B32529C8103J000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-1262-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B32529C8103J000
תיאור
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF קבלי ציפוי 400V 630V פוליאסטר, פוליאתילן טרפתאלאט (PET), מצופה מתכת - מגובב רדיאלי
מודלים EDA/CAD
B32529C8103J000 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.295‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.50 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
400V
מתח נקוב - DC
630V