B32620A5104J000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-1275-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B32620A5104J000
תיאור
CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF קבלי ציפוי 90V 160V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת - מגובב רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B32620A5104J000 דגמים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.394‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (10.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
סיומת
פיני PC
מתח נקוב - AC
90V
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
160V