B32621A6103J000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-1326-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B32621A6103J000
תיאור
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF קבלי ציפוי 400V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת - מגובב רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B32621A6103J000 דגמים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.512‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (13.00 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.354‏ אינץ' (9.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
סיומת
פיני PC
מתח נקוב - AC
400V
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
630V