B32621A6103J289 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10000 pF קבלי ציפוי 400V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת - מגובב רדיאלי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | B32621A6103J289 דגמים |
קטגוריה | חומר דיאלקטרי |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
סדרה | סוג ההרכבה חור מעבר |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | מארז / תיבה |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.512 אינץ' x רוחב 0.157 אינץ' (13.00 מ"מ x 4.00 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.354 אינץ' (9.00 מ"מ) |
טולרנס ±5% | סיומת פיני PC |
מתח נקוב - AC 400V | ריווח מוליכים 0.394 אינץ' (10.00 מ"מ) |
מתח נקוב - DC 630V | יישומים מתקף גבוה, DV/DT |