B41858C7227M000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-6002-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B41858C7227M000
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה mOhm‏129‏ ב-kHz‏10‏ 5000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B41858C7227M000 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
746 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
113 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏129‏ ב-kHz‏10‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C