B41888C5227M8
מק"ט מוצר של DigiKey
B41888C5227M8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B41888C5227M8
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה mOhm‏204‏ ב-kHz‏10‏ 5000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B41888C5227M8 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
690 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עכבה
183 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏204‏ ב-kHz‏10‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C