B41888C5827M000
מק"ט מוצר של DigiKey
B41888C5827M000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B41888C5827M000
תיאור
CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
820 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה mOhm‏50‏ ב-kHz‏10‏ 7000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
B41888C5827M000 דגמים
זרם אדווה בתדר גבוה
1.5 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
46 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏50‏ ב-kHz‏10‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C