B41888C7108M000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-6060-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B41888C7108M000
תיאור
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה mOhm‏30‏ ב-kHz‏10‏ 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
B41888C7108M000 דגמים
זרם אדווה בתדר גבוה
2.459 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
27 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏30‏ ב-kHz‏10‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C