B41896C4108M000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-6042-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B41896C4108M000
תיאור
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה mOhm‏215‏ ב-Hz‏120‏ 7000 שעות ב-125°C
קטגוריה
יצרן
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר גבוה
1.82 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
עכבה
55 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
16 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏215‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-125°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C