B41896D7107M000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-6010-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B41896D7107M000
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה Ohm‏1.516‏ ב-Hz‏120‏ 7000 שעות ב-125°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-125°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
בתפזורת
ערכים נקובים
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
זרם אדווה בתדר גבוה
680 mA @ 100 kHz
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
מתח - נומינלי
35 V