B43509B5337M000
מק"ט מוצר של DigiKey
B43509B5337M000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B43509B5337M000
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏310‏ ב-Hz‏100‏ 3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
1.62 A @ 100 Hz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏310‏ ב-Hz‏100‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C