B43548B5187M060
מק"ט מוצר של DigiKey
495-B43548B5187M060-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B43548B5187M060
תיאור
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
180 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏450‏ ב-Hz‏100‏ 3000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B43548B5187M060 דגמים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
1.65 A @ 100 Hz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
660 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏450‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C