B43644A5686M000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-75843-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B43644A5686M000
תיאור
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
68 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) Ohm‏1.43‏ ב-Hz‏100‏ 5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
510 mA @ 100 Hz
עכבה
2.14 Ohms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.866‏ אינץ' (22.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.43‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C