B43647A5108M057
מק"ט מוצר של DigiKey
495-B43647A5108M057-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B43647A5108M057
תיאור
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏120‏ ב-Hz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B43647A5108M057 דגמים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
2.95 A @ 100 Hz
עכבה
190 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏120‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C