B43890A5226M000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-B43890A5226M000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B43890A5226M000
תיאור
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 15000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B43890A5226M000 דגמים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
615 mA @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
15000 שעות ב-105°C