B72205S0350K101
מק"ט מוצר של DigiKey
495-3771-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B72205S0350K101
תיאור
VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
56 V 100 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 5 מ"מ
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B72205S0350K101 דגמים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
61.6 V
יצרן
TDK
זרם - נחשול
100 A
סדרה
אנרגיה
1.1J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
620 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
35 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
45 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
50.4 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 5 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
56 V