B72214S0301K101
מק"ט מוצר של DigiKey
495-3789-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B72214S0301K101
תיאור
VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
תיאור מפורט
470 V 4.5 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 14 מ"מ
מודלים EDA/CAD
B72214S0301K101 דגמים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
517 V
זרם - נחשול
4.5 kA
סדרה
אנרגיה
76J
קיבוליות @ תדר
400 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
300 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
385 V
מתח וואריסטור (מינ')
423 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 14 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
470 V