B72220S0151K101
מק"ט מוצר של DigiKey
495-1416-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B72220S0151K101
תיאור
VARISTOR 240V 8KA DISC 20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
240 V 8 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 20 מ"מ
מודלים EDA/CAD
B72220S0151K101 דגמים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
264 V
זרם - נחשול
8 kA
סדרה
אנרגיה
85J
אריזה
בתפזורת
קיבוליות @ תדר
1550 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
150 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
200 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
216 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 20 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
240 V