B72220S0300K101
מק"ט מוצר של DigiKey
495-2405-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B72220S0300K101
תיאור
VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 V 2 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 20 מ"מ
מודלים EDA/CAD
B72220S0300K101 דגמים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
51.7 V
זרם - נחשול
2 kA
סדרה
אנרגיה
26J
אריזה
בתפזורת
קיבוליות @ תדר
9350 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
30 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
38 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
42.3 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 20 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
47 V