B72530E1250K062
מק"ט מוצר של DigiKey
495-B72530E1250K062TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
495-B72530E1250K062CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
495-B72530E1250K062DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B72530E1250K062
תיאור
VARISTOR 39V 300A 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
39 V 300 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 1210 (3225 מטרי)
מודלים EDA/CAD
B72530E1250K062 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - נחשול
300 A
אנרגיה
1.7J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
1500 pF @ 1 kHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
מתח AC מקסימלי (Volts)
25 V
דירוג
לרכב
מתח DC מקסימלי (Volts)
31 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח וואריסטור (מינ')
35.1 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח ואריסטור (טיפוסי)
39 V
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
מתח ואריסטור (מקס')
42.9 V