B72540E0300K062
מק"ט מוצר של DigiKey
495-7480-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
495-7480-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
495-7480-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B72540E0300K062
תיאור
VARISTOR 47V 1.2KA 2220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 V 1.2 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבה משטחית 2220 (5750 מטרי)
מודלים EDA/CAD
B72540E0300K062 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - נחשול
1.2 kA
אנרגיה
12J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
4000 pF @ 1 MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TA)
מתח AC מקסימלי (Volts)
30 V
דירוג
לרכב
מתח DC מקסימלי (Volts)
38 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח וואריסטור (מינ')
42.3 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח ואריסטור (טיפוסי)
47 V
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
מתח ואריסטור (מקס')
51.7 V