B72590T0140L060
מק"ט מוצר של DigiKey
495-2592-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
495-2592-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
495-2592-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B72590T0140L060
תיאור
VARISTOR 23.5V 20A 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
23.5 V 20 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
B72590T0140L060 דגמים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
27.03 V
זרם - נחשול
20 A
סדרה
אנרגיה
0.01J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
47 pF @ 1 MHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
14 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
16 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח וואריסטור (מינ')
19.98 V
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
מתח ואריסטור (טיפוסי)
23.5 V