B82422T1103J000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-5645-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
495-5645-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
495-5645-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B82422T1103J000
תיאור
FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 150 mA ‎2.1Ohm מקס' 2-SMD, J-Lead
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B82422T1103J000 דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎2.1Ohm מקס'
יצרן
Q @ תדר
27 ב-2.52MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
30MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
2.52 MHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
2-SMD, J-Lead
טולרנס
±5%