B82477D4473M000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-B82477D4473M000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
495-B82477D4473M000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
495-B82477D4473M000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B82477D4473M000
תיאור
FIXED IND 47UH 1.85A 145 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מסוכך 2 מערך משרני סליל 188 µH השראות - מחובר בטור 47 µH השראות - מחוברים במקביל ‎72.5mOhm מקס' התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
B82477D4473M000 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
רוויית זרם - טורית
1.65 A
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית
‎72.5mOhm מקס'
סדרה
התנגדות DC ‏(DCR) - טורית
‎290mOhm מקס'
Digi-Reel®
סיכוך
מסוכך
AEC-Q200
מספר הסלילים
2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
השראה - מחובר במקביל
47 µH
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות - מחובר בטור
188 µH
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
דירוג זרם - טורי
1.85 A
גובה
0.335‏ אינץ' (8.50‏ מ"מ)
רוויית זרם - מקבילית
3.3 A