B82721K2122N020
מק"ט מוצר של DigiKey
495-2731-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B82721K2122N020
תיאור
CMC 6.8MH 1.2A 2LN TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.8 mH @ 10 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו חור מעבר 1.2A DCR ‎280mOhm‎ (טיפוסי)
מודלים EDA/CAD
B82721K2122N020 דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎280mOhm‎ (טיפוסי)
יצרן
TDK
מתח נקוב - AC
250V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
מגש
סוכנות הרשאות
ENEC, UR, VDE
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.717‏ אינץ' x‏ רוחב 0.520‏ אינץ' (18.20 מ"מ x‏ 13.20‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.823‏ אינץ' (20.90‏ מ"מ)
השראות בתדר
6.8 mH @ 10 kHz
מארז‏ / תיבה
אנכי‏, פין 4 מעגלים
דירוג זרם (מקס')
1.2A