B84252B0400A000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-B84252B0400A000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B84252B0400A000
תיאור
POWER EMC FILTER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חד-פאזי מסנן קו EMC/EMI 400 A AC שלוש דרגות זקף הדקים
קטגוריה
מתח - DC נקוב
1000V (1kV)
יצרן
TDK
זרם
400 A
סדרה
יישומים
מהפכים, מערכות לדחיפת כוח
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C