C1005NP01H220J050BA
מק"ט מוצר של DigiKey
445-13793-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-13793-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-13793-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1005NP01H220J050BA
תיאור
CAP CER 22PF 50V NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C1005NP01H220J050BA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
טולרנס
±5%