C1005X5R1E474K050BB
מק"ט מוצר של DigiKey
445-8020-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-8020-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-8020-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1005X5R1E474K050BB
תיאור
CAP CER 0.47UF 25V X5R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C1005X5R1E474K050BB דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
מאפיינים
ESL נמוך
טולרנס
±10%