C1608NP01H101J080AA
מק"ט מוצר של DigiKey
445-14054-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-14054-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-14054-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1608NP01H101J080AA
תיאור
CAP CER 100PF 50V NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C1608NP01H101J080AA דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%