C1608NP02A331J080AA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 330PF 100V NP0 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 330 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה C0G, NP0 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C1608NP02A331J080AA דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
סדרה | מאפיינים טמפרטורה גבוהה |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
קיבוליות | מארז / תיבה 0603 (1608 מטרי) |
טולרנס ±5% | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.031 אינץ' (1.60 מ"מ x 0.80 מ"מ) |