C1608NP02A331J080AA
מק"ט מוצר של DigiKey
445-14121-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-14121-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-14121-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1608NP02A331J080AA
תיאור
CAP CER 330PF 100V NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C1608NP02A331J080AA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%