C1608X5R1C105K080AA
מק"ט מוצר של DigiKey
445-1416-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-1416-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-1416-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1608X5R1C105K080AA
תיאור
CAP CER 1UF 16V X5R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C1608X5R1C105K080AA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
מאפיינים
ESL נמוך
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±10%