C1608X7R2A103M080AA
מק"ט מוצר של DigiKey
445-1305-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-1305-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-1305-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C1608X7R2A103M080AA
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±20% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C1608X7R2A103M080AA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±20%