C2012X5R1E475M085AC
מק"ט מוצר של DigiKey
445-14398-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-14398-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-14398-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C2012X5R1E475M085AC
תיאור
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±20% 25V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C2012X5R1E475M085AC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
מאפיינים
ESL נמוך
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±20%