C2012X5R1V475K125AC
מק"ט מוצר של DigiKey
445-14431-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-14431-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-14431-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C2012X5R1V475K125AC
תיאור
CAP CER 4.7UF 35V X5R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 35V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C2012X5R1V475K125AC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±10%