C2012X6S1A226M125AC
מק"ט מוצר של DigiKey
445-7616-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-7616-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-7616-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C2012X6S1A226M125AC
תיאור
CAP CER 22UF 10V X6S 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF ±20% 10V קבלי קרמיקה ‎X6S‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C2012X6S1A226M125AC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±20%