C2012X6S1H475K125AC אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Samsung Electro-Mechanics
קיים במלאי: 84,350
גיליון נתונים
4.7 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X6S‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.