C2012X7R1E474K125AA
מק"ט מוצר של DigiKey
445-1353-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-1353-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-1353-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C2012X7R1E474K125AA
תיאור
CAP CER 0.47UF 25V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C2012X7R1E474K125AA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±10%