C2012X7R1V475K125AC
מק"ט מוצר של DigiKey
445-7555-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-7555-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-7555-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C2012X7R1V475K125AC
תיאור
CAP CER 4.7UF 35V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 35V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C2012X7R1V475K125AC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±10%