C2012X7S0J226M125AC
מק"ט מוצר של DigiKey
445-9093-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-9093-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-9093-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C2012X7S0J226M125AC
תיאור
CAP CER 22UF 6.3V X7S 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X7S‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C2012X7S0J226M125AC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±20%