C2012X7S1A226M125AC
מק"ט מוצר של DigiKey
445-14560-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-14560-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-14560-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C2012X7S1A226M125AC
תיאור
CAP CER 22UF 10V X7S 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF ±20% 10V קבלי קרמיקה ‎X7S‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C2012X7S1A226M125AC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
ESL נמוך
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±20%