C3216X8R1C475K160AE | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 4.7UF 16V X8R 1206 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה X8R 1206 (3216 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C3216X8R1C475K160AE דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
סדרה | מאפיינים סיומת רכה |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
קיבוליות | מארז / תיבה 1206 (3216 מטרי) |
טולרנס ±10% | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (3.20 מ"מ x 1.60 מ"מ) |